1000 TL ve Üzeri Tüm Siparişlerde Kargo Bedava-Türkiye'nin Her Yerine Sabit Kargo Ücreti 85TL

Kategoriler
İLETİŞİM BİLGİLERİ VE FORMU
Hobi Mekatronik
Yetkili(ler)   :   Muhammed
Adres
Çeltik Mah. Yeniyol Cad. No:25
P.K. : 16210    OSMANGAZİ / BURSA
Telefon
0538 334 47 43
GSM
0531 748 91 39
Whatsapp
0538 334 47 43
E-Posta
info@hobimekatronik.com
Kalan Karakter : 500

Hobi Mekatronik olarak, sunduğumuz çeşitli 3D yazıcı modelleri ve yüksek kaliteli malzemelerle, baskılarınızın her zamankinden daha hassas, güvenilir ve verimli olmasını sağlıyoruz. Ayrıca, 3D yazıcılarınızda oluşabilecek herhangi bir sorun veya ihtiyaç durumunda, deneyimli teknik ekibimiz size hızlı ve etkili bir şekilde destek sağlayacaktır.

 

Yedek parça hizmetimiz, 3D yazıcılarınızın sürekli ve kesintisiz bir şekilde çalışmasını sağlamak için üreticilerden tedarik ettiğimiz orijinal yedek parçaların hızlı bir şekilde tedarik edilmesiyle yedek parça sorunlarını zamana takılmadan çözmeyi kendimize misyon edindik. Geniş yedek parça stoğumuz ve hızlı teslimat politikamız ile, ihtiyacınız olan parçaları en kısa sürede temin ediyor ve sorunsuz bir şekilde sizlere gönderiyoruz.

 

Teknik servis ekibimiz, 3D yazıcılarınızın bakımı, onarımı ve iyileştirilmesi konularında uzmanlaşmıştır. Sektördeki en son teknolojileri ve yöntemleri kullanarak, 3D yazıcılarınızın performansını maksimum seviyeye çıkarıyor ve uzun ömürlü bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Hobi Mekatronik ile birlikte, geleceğin teknolojilerine bugün erişin!

 

Saygılarımızla,

Hobi Mekatronik Ekibi